10 модних трендів в дизайні кухонь. Частина 2

10 модних трендів в дизайні кухонь. Частина 2

Шафи до стелі
Класичні кухні, до яких ми звикли, завжди залишали невеликий простір між верхом шафи і стелею. Можна сміливо сказати, що відправлялися туди речі, про які господарі не згадували більше ніколи, оскільки в поле зору вони не потрапляли. Зараз корисне місце не пропадає дарма: в моді високі, подовжені шафки на всю стіну. Таке рішення візуально, до речі, додає висоти кухні. А зберігати на верхньому ящику можна, наприклад, святковий посуд.

“Літаючі” меблі
Шафи, буквально літають у повітрі. Надійне кріплення до стін і стелі – і приголомшливий ефект легкості в інтер’єрі. Додаткове місце для зберігання завжди буде важливим питанням в оформленні кухні, тому таке рішення – не тільки красиво, але і функціонально.

ДЕРЕВО В ДИЗАЙНІ
Натуральні текстури в обробці кухні на піку моди: один з головних трендів дизайну зараз – екологічність. Популярними є і шикарний мармур, і стильний бетон, і надійний граніт, але особливо – вічна класика, фактурне дерево з неповторним малюнком. Воно прекрасно поєднується з найрізноманітнішими матеріалами, від скла до металу. І йому «йдуть» будь-які кольори – нейтральні або яскраві.

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.