10 модних трендів в дизайні кухонь. Частина 1

10 модних трендів в дизайні кухонь. Частина 1

Простота і лаконічність.
Ми все частіше купуємо кухонні меблі натуральних, органічних форм. Скляні та металеві деталі додадуть простору повітря і світла, зручні ручки і відсутність гострих кутів зроблять роботу на кухні простою і ефективною. Спокійні лінії і стримані кольори допоможуть створити приємну, розслаблену атмосферу. А ось позолоти, завитків і масивної фурнітури ми будемо бачити все менше.

 

Кварцові стільниці
Вибір основної робочої поверхні, стільниці визначає в підсумку зручність всій кухні. Серед незвичайних матеріалів, кожен з яких має своїх шанувальників, можна виділити і класичні – дерево і мармур. Є несподівані варіанти: бетон, сталь, скло. Але актуальним трендом наступного року цілком може стати кварц, що зовні нагадує граніт, твердий, блискучий і простий у догляді. На ньому не залишається подряпин, відсутність мікропор не дозволяє розмножуватися бактеріям – це сучасне зручне і екологічне рішення.

Компактне зберігання
Повна протилежність попереднього тренда – відмова від верхніх шаф. Таким чином простіше зробити акцент на ефектному оформленні стін. Та й простору стає дуже багато, навіть в невеликому приміщенні. А зберігати все необхідне можна на відкритих полицях, в вертикальних шафках-колонах, вбудованих комор і в продумано організованих ящиках.

 

Leave a reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.